Restauracja, Dom weselny
Organizujemy: wesela, chrzciny, komunie, przyjęcia rodzinne, spotkania restauracyjne w większych i mniejszych gronach

Karczma Zbójnicka w Jabłonnie to doskonałe miejsce na upragnione przyjęcie weselne lub gustowny bal. Do Państwa dyspozycji jest klimatycznie urządzona sala, mieszcząca do 360 osób, przestronne ustawienie stołów pozwala na integrację gości i swobodny kontakt z Młodą Parą. Sala weselna posiada pokaźny parkiet oraz wysokiej klasy estradowe nagłośnienie oraz dekoracyjne oświetlenie.

Szefowa kuchni podczas indywidualnego spotkania dopasuje menu do Państwa gustu tak, by uświetnić tą wyjątkową uroczystość odpowiednią kompozycją potraw i przekąsek.

Nasi Pracownicy to profesjonaliści, którzy należycie zadbają o obsługę przyjęcia, by w tym wyjątkowym dniu, nikt nie musiał zajmować się trudami organizacyjnymi tak dużego przedsięwzięcia jakim jest wesele. Doświadczenie, które nabyli przez lata pracy, indywidualne wyczucie taktu, a także dbałość szczegóły są atutem, niezbędnym na każdym etapie przygotowań.

Wyróżnia nas indywidualne nastawienie do oczekiwań i potrzeb każdej Pary. Idealne wesele jest efektem rozmów, a Państwa potrzeby zawsze są priorytetem. Chętnie pomożemy i podzielimy się naszym doświadczeniem. Ponadto dysponujemy atrakcyjnym ogrodem z oczkiem wodnym, placem zabaw oraz zagródką ze zwierzątkami, które są niezwykłą atrakcją dla najmłodszych. Nasze zaplecze noclegowe pozwala na ugoszczenie najbliższej rodziny, a przytulne i ciepłe pokoje dadzą ukojenie po szalonym weselu. W każdym pokoju znajduje się gustowna łazienka z prysznicem.

Poniżej przykładowe dekoracje ścianki za Młodą Parą. Część była realizowana przez pracowników Karczmy, część przez firmy dekorujące. Zapytaj o szczegóły – 691 264 555

Pierwsze 3 zdjęcia z aranżacją z mchu poduszkowego są aktualne. Pozostałe pokazują wcześniejsze aranżacje, które mogą być pomysłem na inne wypełnienie ścianki z desek.